Maxxeus Allograft 0,5 cc / 3 Adet

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Maxxeus İnsan Kaynaklı greftler "kortikakanselöz" yapıya sahiptir
İncelemekte Oldugunuz Ürün 0,5 cc İnsan kaynaklı kemik tozu

Maxxeus Diş Biyolojisi

Maxxeus_dental_4c_v2

Maxxeus Dental, rejeneratif ağız biyolojisi alanında lider bir kuruluştur. Maxxeus, soket ekstraksiyonu, periodontal defektler, sinüs büyütme ve sırt koruması dahil diş uygulamaları için geniş bir allogreft yelpazesi sunmaktadır. Maxxeus, oral yeniden yapılandırma için insan osseo ve membran ürünlerinin en geniş ürün yelpazesini sunar. www.maxxeus.com

Şırınga

Y624Nge_yLDrwAX3uyql4Us1OBu3Q8tGJEWF11h-CN4

 

 

Maxxeus Dental, 1986 yılından beri Ohio Dayton'da bulunan ve kar amacı gütmeyen bir doku bankası olan Topluluk Doku Hizmetleri'nin bir markasıdır. Topluluk Doku Hizmetleri, yalnızca ABD'de bulunan bağışçılardan allograft üretmektedir. Temel işimiz günümüzün modern cerrahi talepleri için kalite allogreftler üretmektir. Bu odaklanma ile, tüm kemik greftleme ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak uzmanlığa ve bilgiye sahibiz.

2011 yılında Topluluk Doku Hizmetleri, 14 Sınıf 100 temiz oda ve 90.000 metrekarelik modern bir tesis olan bir Doku, İnovasyon ve Araştırma Merkezi ve en gelişmiş hava kontrol sistemini açtı. Maxxeus Dental sadece tıbbi amaçlı ekipman ve bileşenler kullanılarak aseptik olarak işlenir. Bu sofistike tesis bize 10 bir sterilite güvence düzeyine ulaşmak yardımcı birçok unsurlardan biridir -6 nihai ambalajında bizim Maxxeus Diş tüm ürünleri için.

Maxxeus Dental, her donörden alınan greftleri en üst düzeye çıkararak bağışçıların ve ailelerinin armağanına değer verir. Hediyeyi en üst düzeye çıkararak dişçilik cerrahisi yapan doktorlar için en geniş seçenek yelpazesinden birini sunuyoruz. Bu, bir doktorun greftleri diğer sınırlı seçimlerle sınırlandırılmak yerine belirli bir ameliyat için uyarlamasına olanak tanır.

Maxxeus Dental'in dikey olarak entegre çalışması ve direkt dağılımı, son teknoloji ürünü bir tesis, olağanüstü greft seçimi ve makul bir maliyetle üstün özveri ile hasta ve cerrah üzerinde olumlu bir etki yapabilir.

Maxxeus dental dünyanın önde gelen dental kemik tozu ve membran üreticisidir.Maxxeus dental ürünleri FDA ve Türkiye saglık bakanlıgı onaylıdır.

Diğer Özellikler
Stok KoduMAX.DZ005/1
MarkaMaxxeus
Stok DurumuVar
  • Cerrahi
  • Restoratif
  • Endodonti
  • Dezenfeksiyon
  • Sterilizasyon
  • Tekkullanımlık
  • Havlu Ürünleri
  • Soğanlık Yeni Mah. Ş. Erdem Kayaklı Sok. No:19/A Kartal / İSTANBUL
  • 0216 452 14 33
  • 0533 648 38 02

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.